Saturator wody pitnej – idealny do promocji i reklamy!

Gdyby ktoś nas zapytał, „Kiedy w życiu byliśmy najszczęśliwsi?” Większość z nas odniosłaby się do lat swojego dzieciństwa i okresu młodzieńczego. Dlaczego? Dlatego, że wtedy byliśmy młodzi, a świat stał do nas otworem. Życie nie miało dla nas odcieni szarości, wszystko było czarno-białe, złe lub dobre. Cudownie było poznawać świat, okrywać nowe obszary i być zaskakiwanym. Wspaniałym, niezapomnianym doznaniem był również łyk świeżej, gazowanej wody z saturatora. Jest to smak, który pamiętamy do dzisiaj. Gdy o tym myślimy, serce bije nam szybciej, a twarz staje się radosna i pogodna. Automatycznie zaczynamy się uśmiechać. Czy te tak pozytywne emocje można przenieść do naszych, współczesnych, zabieganych czasów? Odpowiedź oczywiście brzmi: TAK – wykorzystując właśnie saturator do promocji wody!

Proffico w swojej idei wskrzeszenia dawnego saturatora kierowało się chęcią powrotu do naszych pozytywnych odczuć związanych z piciem wody. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby saturator w sposób doskonały imitował swój dawny pierwowzór. Cel ten osiągnęliśmy w pełni, saturator Proffico PSW-2 to wierna kopia saturatorów z czasów PRL. Kolekcjonerzy urządzeń retro i użytkownicy saturatora zgodnie potwierdzają, że wyróżnia go wyjątkowa dbałość o jakość wykonania i detale wykończenia. Autentyczny wygląd saturatora to nie przypadek, a zasługa drobiazgowego procesu produkcyjnego, w trakcie którego stosowaliśmy najnowocześniejsze technologie produkcji i obróbki materiałów, w tym drukowanie elementów 3D.

Saturator PSW-2 to urządzenie klasycznie piękne, ale również o najwyższych parametrach wykonania, z którego posiadania może być dumne każde przedsiębiorstwo wodociągowe. Przyciąga uwagę swoim wyglądem, intryguje i zaciekawia osoby przechodzące obok. Nie da się obok niego przejść obojętnie. Świetnie nadaje się do promocji firmy czy danego wydarzenia. Saturator posiada na swojej obudowie specjalną przestrzeń przeznaczoną na reklamę. Do reklamy i promocji może zostać wykorzystany daszek, jak również specjalna odzież osób obsługujących saturator. Tylko dla formalności należy dodać, że posiada atest PZH na całe urządzenie i spełnia wszystkie wymagania w zakresie jakości wody pitnej.

Saturator PSW-2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem medialnym:

Tygodnik Sądecki – „Saturator reaktywacja”

Gazeta wyborcza – „Saturator powrócił” – Sosnowiec

Spotter -„Jak za dawnych lat” – Skarżysko Kamienna

Dziennik Zachodni -„Saturator będzie atrakcją”

Nasze Miasto – „Legnickie wodociągi promują kranówkę z saturatora

Facebook – „Marki włącz się

Hydrosfera Józefów – „Otwarte Ogrody

Legnickie Wodociągi – „Dzień Dziecka z saturatorem

Silesion – „Saturator promował picie kranówy”

Sądeckie Wodociągi – „Woda źródłem sukcesu”

Kierunekwodkan.pl – „Saturator w Sosnowieckich Wodociągach”

Sądeczanin.info – „PRL powraca…”

Starosądeckie info – „Saturator na sądeckim Rynku”

Portal kanal99.pl – „Saturator atrakcją święta miasta”

Fundacja DFW – „Dzień Dziecka z saturatorem”

www.swns.pl – „Wakacje z saturatorem”

Portal miastoNS – „Pyszna woda z sokiem prosto z saturatora”

Wodociągi Płockie – „Dni Aktywnego Czytelnika w Książnicy Płockiej”

Radio Kraków – „Woda z saturatora dla ochłody na sądeckim rynku”

NTV Sądecka – „Dla ochłody woda z saturatora!”

Otwock info – „Domovita z saturatora”

Express Bydgoski -„Woda za darmo dla bydgoszczan”

Facebook – „Wodociągi Płockie”

Dziennik Sądecki – „Saturator ma wzięcie”

„Tłumy na Eskalatorze – okazją do promocji Wodociągów”

Tak właśnie powstał saturator retro – Proffico PSW-2…

Saturator

Saturator - widok z boku

Cel, funkcja, obszar stosowania:

  • Promocja zdrowej i czystej wody,
  • Sprzedaż wody w celach zarobkowych,
  • Uzupełnienie i podniesienie rangi imprez i eventów (Dni Wody, Dni Miasta, dożynki, imprezy rocznicowe itp.)

Dane techniczne:

Saturator Proffico PSW-2, został wykonany z nowoczesnych materiałów i komponentów, gwarantujących wysoką jakość wody. Szklanki wielokrotnego użytku zastąpiono jednorazowymi kubeczkami, woda jest dodatkowo dezynfekowana wydajną lampą UV.

Saturator - nalewak

Saturator - kubek jednorazowy

Większość elementów mających kontakt z wodą pitną została wykonana ze stali nierdzewnej. W zbiorniku o pojemności 50 litrów zainstalowane zostało mieszadło zapewniające właściwe wymieszanie wody z dwutlenkiem węgla. Na panelu sterowniczym przysłoniętym drzwiczkami zainstalowano zawory odcinające do wody i dwutlenku węgla, manometr oraz wodowskaz pokazujący aktualny poziom wody w zbiorniku. Wypływająca woda jest dezynfekowana przy użyciu lampy UV, a kraniki retro umożliwiają dozowanie dwóch rodzajów soków. Obudowa została wykonana z kompozytu i może być lakierowana na dowolny kolor. Wolne przestrzenie na obudowie umożliwiają umieszczenie reklamy czy logo danej firmy. Całość została osadzona na specjalnej ramie z kołami, a wszystkie zewnętrzne metalowe elementy zostały wypolerowane na wysoki połysk lub pochromowane. Saturator posiada dodatkowo zasobnik kubeczków jednorazowych umożliwiający ich automatyczne wysuwanie. Tacka odciekowa została wykonana ze stali nierdzewnej, a jej odpływ jest połączony ze zbiorniczkiem tak, aby pod saturatorem pozostawała zawsze sucha przestrzeń. Do boków saturatora przytwierdzony został demontowany daszek. Użytkownik może wybrać kolor i rodzaj poszycia. Główne elementy saturatora są łatwo demontowane zapewniając bezproblemowy transport.

Nalewak z tacą odciekową 

Panel sterowniczy

Lampa UV

Wyposażenie dodatkowe – opcjonalne:

  • mobilny moduł zasilania – zapewniający zasilanie lampy UV w terenie, w przypadku braku dostępu do sieciowego źródła energii,
  • podawanie wody niegazowanej – saturator opcjonalnie może dystrybuować również wodę niegazowaną dezynfekowaną przez lampę UV, przełączenie rodzaju wody z panelu sterującego,
  • skrzynia transportowa z zamknięciami do bezpiecznego transportu i przechowywania saturatora,
  • nadruk reklamy lub firmowego loga na kompozycie,
  • kubeczki jednorazowe z nadrukiem firmowego logo lub dowolnej reklamy,
  • butla ze spożywczym dwutlenkiem węgla,
  • ochronny pokrowiec z grubego filcu.

Przykładowa reklama

Saturator - reklama nr 1

Saturator - reklama nr 2

Saturator - reklama nr 3

Zdjęcia archiwalne 

ZDJĘCIA

FILMY