Nasze rozwiązania

Czym się wyróżniają?

Specjalizacja

czerwony

Proffico działa na rynku sektora wodno – kanalizacyjnego w trzech uzupełniających się obszarach: woda, ścieki i osady ściekowe.

W swojej ofercie mamy sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości, oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne dla projektantów, użytkowników i wykonawców.

Woda

woda
niebieski

W obszarze wodnym Proffico oferuje produkty, systemy oraz usługi z zakresu pompowania wody (szeroka oferta pomp głębinowych LOWARA), z zakresu dezynfekcji wody i awaryjnych dostaw wody (w tej przestrzeni poza urządzeniami i rozwiązaniami renomowanych firm światowych oferujemy urządzenia własnej produkcji) oraz urządzenia do dystrybucji wody.

W ofercie posiadamy także zaprojektowany przez Proffico saturator retro – wierną kopię pierwowzoru z czasów PRL, produkowaną z nowoczesnych materiałów i komponentów gwarantujących wysoką jakość wody (serwowana woda dodatkowo dezynfekowana jest lampą UV).

Ścieki

ścieki
żółty
W zakresie gospodarki ściekowej zajmujemy się doborem, sprzedażą i serwisem systemów pompowych – współpracujemy z uznanym producentem pomp i mieszadeł Flygt, oferujemy także układy napowietrzania ścieków firmy Sanitaire. Proffico jest przedstawicielem firmy Hydrograv, która posiada w ofercie rozwiązania dla eksploatatorów oczyszczalni ścieków poprawiające pracę osadników wtórnych, zwiększające ich wydajność hydrauliczną. Ważnym elementem naszej oferty są stacje poboru prób – samplery WaterSam, urządzenia służące do akredytowanego poboru ścieków na oczyszczalniach ścieków.

Osady

osady-06
morski
W sektorze osadów ściekowych jako stosunkowo młoda firma uzyskaliśmy pełną akceptację i zaufanie szwajcarskiej firmy Bucher Unipektin A.G. – producenta pras tłokowych do odwadniania osadów na oczyszczalniach ścieków.

Ponadto oferujemy wyjątkowe rozwiązanie firmy Valmet zapewniające bardzo dokładny i stabilny pomiar zawartości suchej masy w osadach przy użyciu promieniowania mikrofalowego oraz urządzenia własnej produkcji służące do efektywnego mieszania osadów ściekowych z polielektrolitem.

Jak pracujemy?

czerwony
Zespół Proffico pracuje z pasją i zaangażowaniem, doskonale zna wszystkie oferowane produkty dlatego w pełni profesjonalnie zajmuje się Klientami. Potrafimy uporać się z najtrudniejszymi problemami a reagując na potrzeby rynku stawiamy sobie różne wyzwania i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.