Przyczepka do transportu paczkowanej wody

Przyczepka Aquatrans

Przyczepka Aquatrans przeznaczona do transportu woreczków z wodą pitną. Przy użyciu przyczepki przedsiębiorstwa wodociągowe mają możliwość łatwego, wygodnego i szybkiego transportu woreczków z zapakowaną wodą pitną w miejsce odbiorcy finalnego. Przyczepka posiada stosowaną izolacje termiczną dzięki czemu temperatura wody i jej walory smakowe nie ulegają pogorszeniu.

Przyczepka stanowi konstrukcję samonośną, na podwoziu jednoosiowym, przystosowaną do ciągnięcia przez samochód osobowy wyposażony w hak holowniczy. Przyczepka posiada świadectwo homologacji umożliwiające jej zarejestrowanie i użytkowanie zgodnie z obowiązującym prawem (homologacja dotyczy całej przyczepy w kontekście pełnionej funkcji i nie ogranicza się wyłącznie do podwozia). Pod poszyciem stanowiącym izolację termiczną znajduje się specjalnie zaprojektowana kratownica ze stali nierdzewnej mieszcząca 36 skrzynek w których umieszczane są woreczki z wodą. Zastosowane skrzynki wykonane są z tworzywa, są ergonomiczne i wygodne w użyciu. Specjalne blokady umieszone na ścianach bocznych kratownicy zostały wykonane tak aby uniemożliwiły jakiekolwiek ruchy skrzynek podczas transportu.

Lewa i prawa burta przyczepki została wyposażone w aluminiowe zwijane rolety. Rolety posiadają zabezpieczenie zamkiem przed otwarciem przez osoby niepożądane. Pracę po zmierzchu po otwarciu rolet ułatwia zamontowane wewnątrz przyczepki specjalne oświetlenie. Poszycie przyczepki jak i sama podłoga wykonane są z lekkich izolowanych i laminowanych płyt. Na ścianach może być nadrukowana specjalna grafika z reklamą przedsiębiorstwa.

Przyczepka wraz z rozwiązaniami technicznymi chroniona jest wzorem użytkowym.

Specyfikacja techniczna

Producent:Proffico Sp. z o.o.
Marka, typ:Aquatrans – 1
Świadectwo homologacji:tak, na kompletną przyczepę
Układ kołowy z hamulcem:Knott lub równoważny
Zastosowany materiał:podwozie – stal czarna ocynkowana
kratowanica – stal nierdzewna
rolety – aluminium
Masa całkowita:do 1 700 kg
Ilość skrzynek:36 szt
Instalacja elektryczna:LED 12 / 24 V
Podpory podwozia:tak

Reklama

Logo lub hasło reklamowe umieszczone na urządzeniu jest dodatkową formą promocji. Oferujemy indywidualne projekty graficzne umieszczane na zewnętrznej ścianie przyczepki lub na skrzynkach do przenoszenia woreczków z wodą. Zapewniamy pełna obsługę przy realizacji projektu graficznego, tabliczek informacyjnych oraz innych form reklamy wybranej przez Klienta.

Galeria