You are currently viewing 2023 czerwiec – Rozpoczynamy eksport naszych urządzeń – Paczkowarka dla Ukrainy

2023 czerwiec – Rozpoczynamy eksport naszych urządzeń – Paczkowarka dla Ukrainy

Miło nam poinformować, że wreszcie zaczynamy realizować swoje ambicje w zakresie exportu. Co prawda mieliśmy kilka „incydentów” w zakresie wysyłki urządzeń do Szwajcarii czy Litwy, ale nie dawały one nam poczucia stabilności w tym obszarze oraz nie dotyczyły czysto naszej myśli technicznej a jedynie produkcji. Mam wrażenie, że teraz będzie inaczej 😊
Przełomem w tym zakresie wydaje się być obecna wysyłka paczkowarki Aquapack 2.2 do wodociągów w Czernichowie w Ukrainie.
Pytanie, dlaczego paczkowarka potrzebna jest w Ukrainie i dlaczego akurat od Proffico?
  • Paczkowarka w starciu z cysternami czy beczkowozami w sytuacjach kryzysowych wygrywa bezkonkurencyjnie. Atutem w tym zakresie jest możliwość dostawy wody w woreczkach do wielu mieszkańców przy użyciu konwencjonalnego systemu transportu i to przy kursie tylko w jedna stronę. Beczkowozy dostarczają wodę tylko w jedna stronę, są blokowane w okresie poboru wody i wymagają także powrotnego transportu. Dodatkowo bakteriologiczna jakość wody nieraz pozostawia wiele do życzenia. Atuty paczkowarki dostrzegli Szwajcarzy, którzy nie zaznają wojen, a teraz Ukraina w tej niezwykle trudnej sytuacji.
  • Proffico dlatego, że produkujemy te urządzenia samodzielnie i prawdopodobnie dlatego, że uchwyciliśmy dobre relacje pomiędzy ceną i jakością.
 
Ale najważniejsze jest to, że pomógł nam Andrzej!
Dziękuje Andrzeju….👍👍👍