Dystrybutory wody

Dystrybutory wody pitnej AQUADRINK wykonane są w nowoczesnym stylu z wysokiej jakości tworzywa, a ich konstrukcja i jakość wykonania zapewnia wysoką trwałość. Dystrybutory wody pitnej są praktycznym rozwiązaniem na dostarczenie wody w biurach, szpitalach, urzędach i innych miejscach, gdzie przebywa duża liczba osób. Dystrybutory AQUADRINK nie wymagają stosowania zewnętrznej butli z wodą pitną oraz konieczności dokonywania ich częstych wymian, przez co nie generują dodatkowych kosztów. Poprzez bezpośrednie podłączenie do sieci wodociągowej zyskujemy nieograniczony dostęp do świeżej, bezpłatnej wody pitnej. Wszystkie dystrybutory AQUADRINK dostarczają wodę schłodzoną o temperaturze do 2oC, a wybrane modele podają również wodę gazowana. Na szczególną uwagę zasługuje tworzywo barwione w masie na którym nie widać zadrapań w przypadku powstania uszkodzeń mechanicznych. Oferowane dystrybutory są zróżnicowany pod względem funkcjonalności, miejsca instalacji, wydajności oraz możliwości zamieszczenia reklamy. Dlatego, dzięki takiej ofercie możemy zaproponować różne rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Dystrybutory wody AQUADRINK dzielą się na trzy grupy: Aquadrink A, Aquadrink B i Aquadrink C.

AQUADRINK A

AQUADRINK B
AQUADRINK C

Zakres zastosowań

Dystrybutory wody pitnej AQUADRINK mogą znaleźć zastosowanie niemal w każdym miejscu z dostępem do bieżącej wody. Dystrybutory wody AQUADRINK, są praktycznym rozwiązaniem na dostarczenie wody w szkołach, hotelach, klubach fitness, szpitalach i innych miejscach, gdzie przebywa duża liczba osób.

Funkcje i modele dystrybutora

Dystrybutory AQUADRINK spełniają wszystkie oczekiwania wymagającego Klienta. Występują w wersji zarówno nablatowej jak i wolnostojącej. Jako jedyne dystrybutory na rynku w wersji nablatowej posiadają także podajnik kubków. Szereg konfiguracji pozwala dostosować dystrybutor do potrzeb każdego Klienta. AQUADRINK to jakość i styl pasujący do wszystkich wnętrz. Dystrybutory wyposażone są w system chłodzenia z technologią Direct Chill.

Wyposażenie standardowe – Direct Chill

Prosty i wydajny przepływowy system chłodzenia. Zimna woda nie jest gromadzona w zbiorniku, tylko przepływając ulega schłodzeniu w tzw. baku lodowym. Dzięki wykorzystaniu tej technologii dystrybutor ma zdecydowanie większą wydajność produkcji wody zimnej.

Dystrybutory wody

Wyposażenie opcjonalne

Zbiornik na wodę odpływową

Dystrybutor można wyposażyć w zbiornik na wodę z ociekacza o pojemności 10 l. Wymiana zbiornika jest bardzo łatwa dzięki zastosowaniu magnesów w dolnych drzwiczkach urządzenia.

Dystrybutory wody
Zbiornik na wodę odpływową z czujnikiem poziomu wody

Zbiornik na wodę odciekową można dodatkowo wyposażyć w czujnik poziomu który informuje użytkownika sygnałem dźwiękowym o konieczności opróżnienia zbiornika. Sygnał dźwiękowy jest załączany w przypadku przekroczenia poziomu 7,5 l. Funkcja alarmu poziomu skutecznie zabezpiecza przed przelaniem zbiornika na odcieki, gwarantując bezproblemowe użytkowanie urządzenia.

Dystrybutory wody
System detekcji wycieku

System detekcji wycieku zabezpiecza pomieszczenie w którym znajduje się dystrybutor przed zalaniem. Ma to istotne znaczenie szczególnie w przypadku nieobecności użytkowników w budynku np. w okresie nocnym.

Dystrybutory wody
Zestaw uchwytu ściennego

Zwiększająca bezpieczeństwo opcja dodatkowa zamontowania uchwytu ściennego zapobiega przed przewróceniem dystrybutora. Doskonałe rozwiązanie w przypadku montażu w szkołach.

Dystrybutory wody
Dozownik kubków

Wygodne i praktyczne dozowniki kubków dopełniają naszą gamę wyposażenia. Wystarczy zamontować na ścianie dystrybutora.

Dystrybutory wody
Woda gazowana

Butla z gazem CO2 montowana jest w urządzeniu, aby wzbogacić wodę dwutlenkiem węgla i pozyskać oczekiwany gazowany napój. Butla może być napełniana wielokrotnie, co zmniejsza koszty eksploatacji.

Dystrybutory wody
Regulator CO2 ze wskaźnikiem

Manometr ze stali szlachetnej do butli z gazem. Regulowany manometr pozwala ustawić nasycenie wody gazem w zależności od potrzeb użytkowników.

Dystrybutory wody
Zestaw do dezynfekcji

Utrzymanie dystrybutora wody na najwyższym poziomie czystości możemy uzyskać za pomocą zestawu do dezynfekcji. Zalecamy skorzystanie z tego zestawu co sześć miesięcy w celu zapewnienia najwyższej jakości wody oraz pewności że dystrybutor będzie czysty bakteriologicznie.

Dystrybutory wody
Filtr węglowy

Komplet filtra z węglem aktywnym montuje się w celu zmniejszenia ilości osadu, chloru i zapachów, zapewniając doskonałe doznania smakowe podczas picia.

Dystrybutory wody
Lampa ultrafioletowa

Lampa ultrafioletowa pomaga w oczyszczaniu wody i usuwaniu niepożądanych mikroorganizmów.

Dystrybutory wody

Przykładowe formy reklamy oraz zabudowy

Oferowane dystrybutory wody pitnej typu AQUADRINK posiadają dość szeroką możliwość umieszczania dowolnej reklamy przez użytkownika. Proffico w tym zakresie służy swoją wiedzą i doradztwem. W wielu przypadkach wspólnie z Zamawiającym przygotowujemy projekty graficzne dostosowane do indywidualnych wymagań Inwestora.

Aquadrink A
Aquadrink B
Aquadrink C